retro baterie

Całe mieszkanie w stylu retro

Kiedy urządzamy nasze mieszkania, często ograniczamy się w wykorzystywaniu możliwości, które daje nam konkretny styl. Wszystko dlatego, że zapominamy o elementach wyposażenia, których używamy na co dzień. Baterie łazienkowe czy kuchenne, kojarzą nam się raczej z rzeczami użytkowymi i uznajemy, że skoro tak, to nie muszą wyglądać w szczególny sposób. Tylko, że to nieprawda. Każdy szczegół mieszkania może być zgodny z naszą koncepcją.

Jeśli twoim wymarzonym stylem jest retro, to trzeba przyznać, że nie masz najłatwiejszego zadania. Choć na rynku dostępnych jest mnóstwo dodatków retro, to często trudno o takie, które byłyby najbardziej odpowiednie. Mimo to, nie ma większego problemu, jeśli chodzi o urządzanie sypialni, salonu, czy pokoju lub gabinetu. Schody pojawiają się wtedy, kiedy trzeba zająć się pomieszczeniami trudnymi – łazienką i kuchnią.

Kuchnia w stylu retro

Kuchnia nie jest łatwym pomieszczeniem ze względu na to, że musi być funkcjonalna. Ten fakt często wyklucza pełne urządzenie jej w konkretnym stylu. Prawdą jest, że wcale nie musisz się ograniczać. Na rynku dostępne są blaty, szafki, lodówki, a nawet baterie retro. Nie musisz sięgać po rzeczy starsze, przez które funkcjonowanie w twojej kuchni będzie niemożliwe, a przynajmniej utrudnione. Poza światłem, tak naprawdę nie musisz sięgać po specjalne ozdoby – tak przygotowane wyposażenie będzie w sam raz. Z jednej strony kuchnia nie straci swojej pierwotnej funkcji, a z drugiej blaty i baterie retro będą się wyjątkowo prezentować i współgrać z resztą mieszkania.

baterie retroRetro łazienka

W łazience panują bardzo podobne zasady. Ale w dzisiejszych czasach nie powinno być z nią problemu. Producenci baterii nie ograniczyli się do zlewozmywaków, jeśli chodzi o baterie retro. Znajdziesz także wannowe, prysznicowe, czy w końcu umywalkowe. Znalezienie odpowiedniej umywalki i wanny również nie powinno być wyzwaniem. Nawet kabiny prysznicowe i pralki wykonane w tym stylu są dostępne w zwykłej sprzedaży. I choć retro z wyglądu, wszystkie te rzeczy są nowoczesne i zapewniają pełną funkcjonalność.

Całe mieszkanie urządzone w stylu retro jest w zasięgu ręki. Wystarczy poszukać odpowiednich elementów wyposażenia i nie zarażać się na myśl, że nie będą spełniać swojej roli. To są całościowo użyteczne rzeczy, które po prostu piękniej wyglądają (w każdym razie dla fanów retro).

Dodaj komentarz

*

code