wanna narożna z hydromasażem

Prywatne spa – czyli hydromasaż w twojej łazience

Niejednokrotnie każdy z nas miał ochotę na długą i relaksującą kąpiel w zaciszu domowym, która zrekompensowałaby nam ciężki dzień w pracy. Nie raz, nie dwa, marzyliśmy o głębokim masażu na każde nasze zawołanie. Zmęczeni, spięci myśleliśmy o prywatnym spa, gdzie spędzalibyśmy godziny na byciu dopieszczanym. Na nasze szczęście nie musimy już udawać się do drogich salonów odnowy biologicznej – wystarczy, że sami zainwestujemy w odpowiednią łazienkę.

Relaksująca kąpiel

Aby stworzyć swoje prywatne spa, wbrew pozorom nie potrzeba wiele. Należy zastanowić się tylko nad tym, czego tak naprawdę potrzebujemy i ile mamy przestrzeni, którą możemy wykorzystać. Ustalenie potrzeb oraz możliwości, jakie daje nam nasza łazienka, wyłoni odpowiednie rozwiązanie. Prysznic czy wanna z hydromasażem? Obie opcje są bardzo atrakcyjne, ale każda z nich ma inne zastosowanie. Wbrew pozorom relaksująca kąpiel jest również możliwa na stojąco, dlatego nie warto przekreślać prysznica z hydromasażem przedwcześnie. prysznic z hydromasażemTa opcja jest wręcz idealna dla osób, które nie posiadają zbyt wiele miejsca w swojej łazience. Kabina prysznicowa jest stosunkowo mała – co więcej, zależnie od modelu, jej kształt i rozmiar można dopasować do danego wnętrza. Te rozwiązanie jest także o tyle wygodne, iż istnieje możliwość równoczesnego brania kąpieli i masażu wodą. Łatwość w ich utrzymaniu, a także czyszczeniu są dodatkowym atutem posiadania.

Drugą opcją na miłe spędzenie czasu wolnego w domowym zaciszu, są wanny. Te w przeciwieństwie do pryszniców, dają nam możliwość na wygodne relaksowanie się w pozycji leżącej. Są zatem idealne dla osób, które faktycznie zamierzają spędzać w łazience jak najwięcej czasu. Niestety inwestycja w ten konkretny sprzęt będzie wiązać się z poświęceniem o wiele większej przestrzeni na montaż. Na szczęście producenci oferują obecnie różne wersje swoich produktów – wanna narożna z hydromasażem w przypadku niewielkiej łazienki, możne okazać się bardzo dobrym pomysłem. Taki model pozwoli nam zaoszczędzić nieco miejsca, ale nadal będzie sprawdzać się jako idealne spa. Jedynym minusem posiadania takiej wanny, wydaje się być fakt, iż relaksująca kąpiel może nas wciągnąć bezpowrotnie. Po prostu nie będziemy chcieli z niej wyjść.

Dlaczego wanna lub prysznic z hydromasażem?

Inwestycja w prysznic z hydromasażem lub wannę narożną jest nie tylko korzystna ze względu na lepsze samopoczucie po kąpieli, ale również stanowi świetną sprawę dla naszego zdrowia. Masaż wodą jest dobrym rozwiązaniem na walkę z wyniszczającym nas stresem. Łagodzi bóle kości, mięśni, wspomaga rehabilitację ruchową oraz krążenie krwi w naszym organizmie. Jeśli tylko potrzebujesz odrobiny luksusu, koniecznie zainwestuj w jedną z tych dwóch opcji. Po prostu, spraw sobie i bliskim przyjemność!

Dodaj komentarz